Bize Ulaşın
Nakliye
Depolama ihtiyaçlarınızı analiz ederek, operasyon organizasyonumuzu gerçekleştiriyor ve depolama hizmetimizden en verimli şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizin kendi depolarında da hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Ayrıca projeye özel depo oluşturma alternatifleri de sunmaktayız.
Profesyonellik gerektiren açık yük ve proje taşımacılığında bilgi ve deneyim sahibiyiz. Güçlü ekipmanlarımız ile açık yük taşıma hizmetlerimizin tüm sürecini takip etmekteyiz. Uzman kadromuz ile açık yük ve proje taşıma hizmetlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamaktayız.
Kritik zamanlı ve navlun hizmetlerimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetlerimizde müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Gümrükleme firmaları ve bankalar için de kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Teknolojik alt yapımız ve deneyimli uzman kadromuz ile hızlı ve güvenli kurye hizmetlerimizden faydalanın.
Türkiye’nin her bölgesi için iç nakliye hizmetimiz mevcuttur. Yurt dışında Türkiye limanlarına konteyner ile gelen ithal yükleriniz için de iç nakliye hizmeti vermekteyiz. Her boy ve her tipte araçlardan oluşan geniş bir filoya sahibiz.
Tüm limanlar arasında kilitli dorseler ile konteyner taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Gabari dışı konteyner taşımacılığı hizmetimiz de mevcuttur. Standart konteynerlar ile birlikte open top üstten taşımacılık için gerekli donanım, ekipman ve araçlara sahibiz.
Tam donanımlı araçlarımız ve ekiplerimiz ile tüm yüklerinizin elleçleme işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktayız. İstifleme, yerleştirme, seçerek ayırma, mal kabul ve yer değiştirme hizmetlerimiz mevcuttur. Sevk öncesi işlem görmesi gereken tüm ürünler için deneyimli kadromuz ile hizmet sunmaktayız.
Parsiyel nitelikte olan tüm yüklerin konsolidasyonunu sağlayarak hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılığını yapıyoruz. Aynı zamanda tüm sevkiyat noktalarına teknolojik donanımız ile sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi tam donanımlı ekipmanlarımız, araçlarımız ve uzman kadromuz ile kısa sürede tamamlamaktayız.
Açık ve kapalı antrepolarımız ile gümrüklü ve gümrüksüz tüm yüklerinizi depolayabilmekteyiz. Depolama işlemlerinizi sizin adınıza yürütebiliriz. Yüksek tonajlı makine ve ekipmanlarımız ile hızlı ve güvenli bir şekilde depolama çalışmamızı tamamlıyoruz.