Bize Ulaşın
Müşteri Memnuniyetimiz

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren tüm faaliyetlerimizi müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmekteyiz. Tüm müşterilerimizin aynı zamanda çözüm ortağı olmaktayız ve gelen taleplere en akılcı ve en hızlı çözümlerle yanıt vermekteyiz.

Sadece olumlu değil, olumsuz geri bildirimleri de faaliyetlerimizi düzenleme noktasında dikkate almakta ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunma hedefine hızla yaklaşmaktayız. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz kapsamında objektiflik, şeffaflık ve dürüstlük çerçevesinden asla çıkmıyor, müşterilerimizin taleplerini titizlikle dikkate alıyoruz.

Afriel Lojistik ile tanışana kadar uluslararası pazarda firmamızın lojistik faliyetleri zayıf kalıyordu. Yetişemediğimiz, pazarın taşımacılık şartlarını bilmediğimiz, gümrük de sorun yaşadığımız için müşterilerimizle ufak çaplı sorunlar yaşıyorduk. Ne zaman Afriel Lojistik ile çalışmaya başladık bu sorunları hiçbiri kalmadı. Teşekkürler Afriel.
Fatih Polatlı / Demir Yapı Malzemeleri Firması
Avrupa da demir yolu taşımacılığı yayın olmasına rağmen bazı bölgelerde çoklu taşmacılık sistemine ihtiyaç duyuyorsunuz. Fakat Multimodal Transport işlemlerine hakim değilseniz bir çok sorunla karşılaşabiliyorsunuz. İşte bu yüzden işi uzman ellere bırakıyoruz.Verdiğiniz tüm hizmetler için teşekkürler Afriel Lojistik.
Aysude Arman / Tekstil Üretim Firması
Tedarik zinciri yönetiminin en can alıcı kısmı işini bilen insanlarla çalışmak diyebilirim. İşini bilmeyen insanlarla çalıştığınızda ürünüm nerde, araç yola çıktı mı, araç kayboldu mu, şoför nerede kaygısı yaşıyorsunuz. Bu ve bunun gibi kaygılar yaşamak istemiyorsanız kesinlikle Afriel Lojistik ile çalışmasınız. Şahsen biz öyle yaptık ve çok memnunuz. Teşekkürler Afriel.
Fikret Balkaya / Rezistans Üreticisi